Sledovat film Šerif a mimozemšťan online

Přehrajte si film Šerif a mimozemšťan HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, science fiction Šerif a mimozemšťan na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Šerif a mimozemšťan   Sledovat Šerif a mimozemšťan online
Žánr:
akční, komedie, science fiction
Režie:
Michele Lupo
Hrají a postavy:
Bud Spencer (šerif Hall), Raimund Harmstorf (Capt. Briggs), Cary Guffey (H7-25 - extraterrestrial child), Joe Bugner (Brennan), Carlo Reali (Lt. Turner)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1979
Popis:
Bud Spencer přítelem a ochráncem malého posla z jiné planety.

Hall působí jako oblíbený šerif ve svém městě. Na jedné z obhlídek města potká zvláštního chlapce, který tvrdí, že pochází z vesmíru. Šerif se snaží zjistit jeho jméno a vrátit ho rodičům. To se mu však nedaří, protože kluk stále prohlašuje, že pochází z cizí planety a že se jmenuje H7-25. Halla přesvědčí až svoji technikou. Šerif mu začíná věřit. O chlapci se však také dozvídá armáda, která s ním má své plány. Hocha unesou a šerifovi nezbývá než se vydat malého mimozemšťana osvobodit z vojenské základny, aby si jej mohl včas vyzvednout jeho otec, který se právě blíží k Zemi.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski