Sledovat film Šepoty a výkřiky online

Přehrajte si film Šepoty a výkřiky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Šepoty a výkřiky na !
  Trailer k filmu Šepoty a výkřiky   Sledovat Šepoty a výkřiky online
Žánr:
drama
Režie:
Ingmar Bergman
Hrají a postavy:
Harriet Anderssonová (Agnes), Kari Sylwan (Anna), Ingrid Thulinová (Karin), Liv Ullmannová (Maria), Anders Ek (Kněz Izák), Inga Gillová (Story teller)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
1972
Popis:
Neutěšený, meditativní obraz lidské samoty tváří v tvář smrti. Děj snímku se odehrává koncem 19. století. Zatímco obě ženy, poznamenány manželstvím a egoismem, nejsou vůči umírající schopny vyvinout citový vztah, nesobecká služebná (Kari Sylwanová) ji ošetřuje, pečuje o každou její potřebu a poskytuje jí čistou, bezmeznou lásku. Kruté a zároveň utěšující Šepoty a výkřiky odhaluji složitou krajinu lidského utrpení, žalu a soucitu, kterou svým neobyčejným výkonem oživují Bergmanovi osvědčení herci. Nykvist) a Cenu Nejvyšší technické komise na MFF v Cannes 1973.
Hodnocení:
80 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski