Sledovat film
Šepoty a výkřiky
online

Film Šepoty a výkřiky
  Trailer k filmu Šepoty a výkřiky Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Neutěšený, meditativní obraz lidské samoty tváří v tvář smrti. Děj snímku se odehrává koncem 19. století. Zatímco obě ženy, poznamenány manželstvím a egoismem, nejsou vůči umírající schopny vyvinout citový vztah, nesobecká služebná (Kari Sylwanová) ji ošetřuje, pečuje o každou její potřebu a poskytuje jí čistou, bezmeznou lásku. Kruté a zároveň utěšující Šepoty a výkřiky odhaluji složitou krajinu lidského utrpení, žalu a soucitu, kterou svým neobyčejným výkonem oživují Bergmanovi osvědčení herci. Nykvist) a Cenu Nejvyšší technické komise na MFF v Cannes 1973.

Žánr: Drama
Režie: Ingmar Bergman
Hrají a postavy: Harriet Anderssonová (Agnes), Kari Sylwan (Anna), Ingrid Thulinová (Karin), Liv Ullmannová (Maria), Anders Ek (Kněz Izák), Inga Gillová (Story teller)
Scénář: Ingmar Bergman
Země: Švédsko
Rok výroby: 1972
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 28.12.2022 16:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська