Sledovat film
Obřad
online

Film Obřad
  Trailer k filmu Obřad Trailer
Přehrajte si film Obřad online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1636 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nevíra v ďábla vás před ním neochrání.
"Obřad" je mysteriózní thriller odhalující, že Ďáblova moc sahá i do jednoho z nejsvatějších míst na světě. Film inspirovaný skutečnými událostmi sleduje studenta Michaela Kovaka, který je vyslán do Vatikánu na studium vymítání ďábla navzdory tomu, že má pochybnosti o této kontroverzní praktice a navíc i o své vlastní víře. Kovak, jehož hluboká skepse je jako brnění, bude vybízet své nadřízené, aby při léčbě posedlých používali spíše psychiatrii než démony. Teprve když je Michael vyslán na učení k neortodoxnímu otci Lucasovi, legendárnímu knězi, který již provedl tisíce vymítání, začne Michaelova skepse slábnout. Jak je postupně zatažen do složitého případu, který se zdá přesahovat i schopnosti otce Lucase, začíná Michael odhalovat více z fenoménu, který věda nedokáže vysvětlit či ovládnout... Setká se se zlem, které je tak hrozivé a plné násilí, že ho donutí zpochybnit vše, v co dosud věřil.

Žánr: Thriller, Drama, Horor
Hrají a postavy: Anthony Hopkins (otec Lucas Trevant), Colin O'Donoghue (Michael Kovak), Alice Bragaová (Angeline), Ciarán Hinds (otec Xavier), Rutger Hauer (Istvan Kovak), Toby Jones (otec Matthew)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko