Sledovat film Obřad online

Přehrajte si film Obřad HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller Obřad na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Obřad   Sledovat Obřad online
Žánr:
drama, horor, thriller
Režie:
Mikael Hafström
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (otec Lucas Trevant), Colin O'Donoghue (Michael Kovak), Alice Bragaová (Angeline), Ciarán Hinds (otec Xavier), Rutger Hauer (Istvan Kovak), Toby Jones (otec Matthew)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Nevíra v ďábla vás před ním neochrání.

"Obřad" je mysteriózní thriller odhalující, že Ďáblova moc sahá i do jednoho z nejsvatějších míst na světě. Film inspirovaný skutečnými událostmi sleduje studenta Michaela Kovaka, který je vyslán do Vatikánu na studium vymítání ďábla navzdory tomu, že má pochybnosti o této kontroverzní praktice a navíc i o své vlastní víře. Kovak, jehož hluboká skepse je jako brnění, bude vybízet své nadřízené, aby při léčbě posedlých používali spíše psychiatrii než démony. Teprve když je Michael vyslán na učení k neortodoxnímu otci Lucasovi, legendárnímu knězi, který již provedl tisíce vymítání, začne Michaelova skepse slábnout. Jak je postupně zatažen do složitého případu, který se zdá přesahovat i schopnosti otce Lucase, začíná Michael odhalovat více z fenoménu, který věda nedokáže vysvětlit či ovládnout... Setká se se zlem, které je tak hrozivé a plné násilí, že ho donutí zpochybnit vše, v co dosud věřil.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.