Sledovat film Pasťák online

Přehrajte si film Pasťák online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Pasťák
  Trailer k filmu Pasťák   Sledovat Pasťák online
Žánr:
Drama, Krimi, psychologický
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Vilém Besser, Dana Hlaváčová, František Kovářík, Jiří Krampol (Holub), Ladislav Křiváček, Vladimír Krška
Země:
Československo
Rok výroby:
1990
Popis:
Mládí - kus života těžkého.

Psychologické drama z ústavu pro narušenou mládež zachycuje dané prostředí s autentickou syrovostí. Snímek vypráví příběh mladého učitele, který se proti své vůli stává tamním vychovatelem a stejně jako jeho chovanci se tam snaží přežít... Film vznikl adaptací novely Karla Misaře, který se podílel i na scénáři. V roce 1969 však normalizační vedení zamítlo jeho dokončení. Hynek Bočan snímek dotočil až téměř po dvaceti letech z materiálu, který byl považován za dávno zničený. Při obnovené práci se musel potýkat s mnohými problémy, např. někteří herci již nebyli naživu. I přes potíže spojené s dlouholetou pauzou se podařilo snímek natočit podle původního záměru.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski