Sledovat film Šéfové na zabití online

Přehrajte si film Šéfové na zabití online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Šéfové na zabití na !
  Trailer k filmu Šéfové na zabití   Sledovat Šéfové na zabití online
Žánr:
komedie
Režie:
Seth Gordon
Hrají a postavy:
P.J. Byrne (Kenny Sommerfeld), Kevin Spacey, Colin Farrell (Bobby Pellitt), Steve Wiebe (Thomas, Head of Security), Jennifer Anistonová (Dr. Julia Harris), Jason Bateman (Nick Hendricks)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Zbavte se jich.

Kandidát na manažerskou pozici ve firmě Nick pracoval za příslib získání dobré pracovní pozice "od nevidím do nevidím" a "dojídal zbytky" po svém ujetém šéfovi Harkenovi. Teď však zjistil, že k tomuto povýšení nikdy nedojde. Zubní asistent Dale se ve stejné době snaží zachránit svoji sebeúctu v konkurenčním boji se zarputilou kariéristkou MUDr. Julií Harris, která se z ničeho nic dostane do ráže. A účetní Kurt se právě dozvěděl, že zkorumpovaný nový majitel jeho firmy Pellit nejen, že se snaží zničit jeho kariéru, ale plánuje i vypouštět jedovatý odpad a ohrozit tím zdraví tisíců nic netušících lidí. Co se dá dělat, když zjistíte, že váš šéf je šílenec, sadista nebo hovado? Utéct není žádné řešení. Těmhle mizerům je třeba zatnout tipec. Takže posíleni několika drinky a vyzbrojeni podivnými radami získanými od jedné pochybné existence, naši hoši vymyslí rafinovaný neprůstřelný plán, jak se navždy zbavit svých šéfů. Jenže je v tom háček: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel.

Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski