Film Šéfové na zabití

Sledovat film
Šéfové na zabití
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zbavte se jich.
Kandidát na manažerskou pozici ve firmě Nick pracoval za příslib získání dobré pracovní pozice "od nevidím do nevidím" a "dojídal zbytky" po svém ujetém šéfovi Harkenovi. Teď však zjistil, že k tomuto povýšení nikdy nedojde. Zubní asistent Dale se ve stejné době snaží zachránit svoji sebeúctu v konkurenčním boji se zarputilou kariéristkou MUDr. Julií Harris, která se z ničeho nic dostane do ráže. A účetní Kurt se právě dozvěděl, že zkorumpovaný nový majitel jeho firmy Pellit nejen, že se snaží zničit jeho kariéru, ale plánuje i vypouštět jedovatý odpad a ohrozit tím zdraví tisíců nic netušících lidí. Co se dá dělat, když zjistíte, že váš šéf je šílenec, sadista nebo hovado? Utéct není žádné řešení. Těmhle mizerům je třeba zatnout tipec. Takže posíleni několika drinky a vyzbrojeni podivnými radami získanými od jedné pochybné existence, naši hoši vymyslí rafinovaný neprůstřelný plán, jak se navždy zbavit svých šéfů. Jenže je v tom háček: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel.


Žánr: Komedie
Režie: Seth Gordon
Hrají a postavy: P.J. Byrne (Kenny Sommerfeld), Kevin Spacey, Colin Farrell (Bobby Pellitt), Steve Wiebe (Thomas, Head of Security), Jennifer Anistonová (Dr. Julia Harris), Jason Bateman (Nick Hendricks)
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Michael Markowitz
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko