Sledovat film Šéfové na zabití 2 online

Přehrajte si film Šéfové na zabití 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1297 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Šéfové na zabití 2
  Trailer k filmu Šéfové na zabití 2   Sledovat Šéfové na zabití 2 online
Žánr:
Komedie
Režie:
Sean Anders
Hrají a postavy:
Jason Bateman (Nick Hendricks), Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Charlie Day (Dale Arbus), Jennifer Anistonová (doktorka Julia Harrisová, D.D.S.), Kevin Spacey (Dave Harken), Jamie Foxx (Dean MF Jones)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nový zločin, stejné praktiky.

Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu "Horrible Bosses 2" začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski