Film
Nadějný rok

Film Nadějný rok
  Trailer k filmu Nadějný rok Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tři vášniví ornitologové se chystají utkat v soutěži o titul nejlepšího ptačího pozorovatele. Vyhraje ten, kdo během jednoho roku uvidí nejvíce ptáků.
Komedie odehrávající se v tajném a bezostyšném světě pozorování ptáků, spojena se Stevem Martinem, Jackem Blackem a Owenem Wilsonem. Komické trio snů představuje elitu v tomto odvětví a znovu změří své síly v tajné soutěži, jež se promění v nejdůležitější rok jejich života. Pozorovatelé ptáků cestují napříč Severní Amerikou a soutěží, kdo uvidí a zaznamená co možná nejvyšší počet druhů ptáků. Zejména tři z nich, výkonný manažer, osamělý spisovatel a agresivní král soutěže, kvůli soutěži obětují vše, včetně svých osobních vztahů, jen aby se stali nejlepším pozorovatelem ptáků tohoto roku.

Žánr: Komedie
Režie: David Frankel
Hrají a postavy: Jack Black (Brad Harris), Zahf Paroo (Prasad), John Cleese (vypravěč historické montáže), Owen Wilson (Kenny Bostick), Rosamund Pikeová (Jessica), Steve Martin (Stu Preissler)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська