Sledovat film Schneider vs. Bax online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Schneider vs. Bax
  Trailer k filmu Schneider vs. Bax   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Thriller
Režie:
Alex van Warmerdam
Hrají a postavy:
Tom Dewispelaere (Schneider), Alex van Warmerdam (Ramon Bax), Maria Kraakmanová (Francisca), Gene Bervoets (Mertens), Annet Malherbeová (Gina), Pierre Bokma (Bolek)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2015
Popis:
Vstát. Zabalit svačinu. Políbit manželku. Zabít Ramona Baxe.

Nájemný vrah Schneider dostává zakázku přesně v den svých narozenin. Jeho cílem je spisovatel Ramon Bax. Po ujištění, že bude z akce zpět ještě před polednem a stihne pomoci manželce s oslavou, Schneider přijímá. Začíná tak festival lstí, bizarních náhod, špatných načasování a draze vykoupených omylů. Warmerdamova temná komedie v duchu škodolibých filmů bratrů Coenových je brilantním stylistickým cvičením, které podvrací thrillerový žánr způsobem, jaký se hned tak nevidí.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski