Sledovat film Schmitke online

Přehrajte si film Schmitke online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi, mysteriózní Schmitke na !
  Trailer k filmu Schmitke   Sledovat Schmitke online
Žánr:
komedie, krimi, mysteriózní
Režie:
Štěpán Altrichter
Hrají a postavy:
Peter Kurth (Julius Schmitke), Johann Jürgens (Thomas Gruber), Helena Dvoráková (Julie), Jakub Žáček (starosta Potužák), Petr Vršek (Kryšpín), Lana Cooper (Anne Schmitke)
Země:
Německo, Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Mysteriózní detektivka o pátrání po chuti do života na vrcholcích Krušných hor.

Příběh neotřele a originálně vyprávěného filmu se odehrává v současném Německu a Česku, jeho hlavní část pak na pomezí - v malém městečku uprostřed lesů na hřebenech Krušných hor. S lehkým komediálním nadhledem nabízí mix napínavé detektivní zápletky s místy až dokumentárně realistickým pohledem na dnešní Sudety. Hlavní postavou je stárnoucí inženýr Julius Schmitke. A také Krušné hory, které byly, stejně jako Schmitke, už téměř úplně prázdné a zničené, ale v současnosti se dávají znovu dohromady a život se do nich pomalu ale jistě vrací.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski