Sledovat film Mazaný Filip online

Přehrajte si film Mazaný Filip online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Mazaný Filip na !
  Trailer k filmu Mazaný Filip   Sledovat Mazaný Filip online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Václav Marhoul
Hrají a postavy:
Tomáš Hanák (Philip Marlowe), Libor Balabán, Vilma Cibulková (Velma), Petr Čtvrtníček (Gangster), Jaroslav Dušek (Ředitel), Matěj Forman (Pacient)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Ostře nabitá parodie.

Soukromý detektiv Philip Marlowe (Tomáš Hanák) zrovna nemá do čeho píchnout a svou nudu dává ostentativně najevo. Z letargie ho vytrhne až příchod Charlieho Browna (Pavel Liška), který shání svého bratra. Marlowe z nudy případ vezme a začne zjišťovat, kam se Nigel Smith, jak si zmizelý bratr nechal říkat, mohl podít. Pátrání ho zavede na stopu herečky Velmy (Vilma Cibulková), Nigelovy přítelkyně. Velma se ho v soukromí pokusí svést, ale k případu mu nechce nic říct. Marlowe musí nezdar zapít ve svém oblíbeném lokále. Do něj ale vtrhnou gangsteři, Marlowea omráčí a unesou.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski