Film Mazaný Filip

Sledovat film
Mazaný Filip
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ostře nabitá parodie.
Soukromý detektiv Philip Marlowe (Tomáš Hanák) zrovna nemá do čeho píchnout a svou nudu dává ostentativně najevo. Z letargie ho vytrhne až příchod Charlieho Browna (Pavel Liška), který shání svého bratra. Marlowe z nudy případ vezme a začne zjišťovat, kam se Nigel Smith, jak si zmizelý bratr nechal říkat, mohl podít. Pátrání ho zavede na stopu herečky Velmy (Vilma Cibulková), Nigelovy přítelkyně. Velma se ho v soukromí pokusí svést, ale k případu mu nechce nic říct. Marlowe musí nezdar zapít ve svém oblíbeném lokále. Do něj ale vtrhnou gangsteři, Marlowea omráčí a unesou.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Václav Marhoul
Hrají a postavy: Tomáš Hanák (Philip Marlowe), Libor Balabán, Vilma Cibulková (Velma), Petr Čtvrtníček (Gangster), Jaroslav Dušek (Ředitel), Matěj Forman (Pacient)
Scénář: Raymond Chandler, Václav Marhoul
Země: Česká republika
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko