Film Scary Movie 2

Sledovat film
Scary Movie 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Žádné zábrany, žádné slitování - prostě hustej nářez !!!
Bratři Wayansovi a jejich tým jsou nazpět, aby ve vás opět vyvolali nezvladatelné záchvaty smíchu. Po neuvěřitelném úspěchu loňského hitu SCARY MOVIE si Keenen Ivory a Shawn Wayansovi vzali na mušku nadpřirozený svět "duchařských historek". Hororové pokračování prvního filmu paroduje kultovní klasiky "Vymítač ďábla" anebo "Poltergeist", ale také nedávno uvedené filmy - např. "Hannibal", "Pod povrchem" a další. Kromě hororových klasik si to rozdá i s akčními trháky Charlieho andílci" nebo "Mission Impossible 2". Wayansovi jdou ve svojí parodii až na dřeň, nenechávají ani nitku suchou na současné pop-kultuře, bez bázně se proplétají světem reklam a televizních spiritistů. Film začíná výjimečně vydařenou parodií na "Vymítače ďábla". Poté navazuje SCARY MOVIE 2 na děj první části - bratři Wayansovi se znovu setkávají s Cindy Campbellovou jako studenti téže školy. Šílený profesor (Tim Curry) je zláká spolu s ostatními, po vzrušení toužícími spolužáky, na víkendový výlet pod záminkou vědeckého experimentu. Postupně vychází najevo šokující a učební látce velmi vzdálený program víkendu - a začíná napínavý děj, který je prošpikován komickými situacemi a nečekanými zvraty.

Žánr: Horor, Komedie
Režie: Keenen Ivory Wayans
Hrají a postavy: Anthony Acker (návštěvník exorcistické párty), Mark Barrett (návštěvník exorcistické párty), Richard Bellos (návštěvník exorcistické párty), Suzanne Bianqui (návštěvnice exorcistické párty), Natale Bosco (návštěvník exorcistické párty), Joann Connor (návštěvník exorcistické pártyexorcistické párty)
Scénář: Buddy Johnson, Phil Beauman, Jason Friedberg, Aaron Seltzer, Shawn Wayans, Marlon Wayans
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko