Sledovat film Šaty pro královnu online

Přehrajte si film Šaty pro královnu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, thriller, romantická komedie Šaty pro královnu na Prima MAX!
  Sledovat Šaty pro královnu online
Žánr:
drama, komedie, thriller, romantická komedie
Režie:
Jocelyn Moorhouse
Hrají a postavy:
Kate Winsletová (Myrtle 'Tilly' Dunnageová), Liam Hemsworth (Teddy McSwiney), Hugo Weaving (seržant Farrat), Sarah Snook (Gertrude 'Trudy' Prattová), Caroline Goodallová (Elsbeth), Judy Davisová (Molly Dunnageová)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2015
Popis:
Pomsta je zpátky v módě.

Tilly Dunnageová, krásná a talentovaná žena, se po mnoha letech práce švadleny v těch nejlepších pařížských salónech vrací domů do Dungataru, malého městečka uprostřed ničeho, aby napravila křivdy z minulosti. Nejenže se usmíří se svou nemocnou výstřední matkou a neočekávaně se zamiluje do dobrosrdečného Teddyho, ale díky svému šicímu stroji a smyslu pro módu se jí navíc podaří proměnit místní ženy a tím se i pomstít těm, kteří jí kdysi ublížili.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski