Sledovat film
Rychle a zběsile 9
online

Film Rychle a zběsile 9
  Trailer k filmu Rychle a zběsile 9 Trailer
Přehrajte si film Rychle a zběsile 9 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Dominic Toretto si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost.
Dominic Toretto si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost. V týmu lumpů, kteří se rozhodli ovládnout svět, figuruje i člověk, který je stejně odvážný a nebezpečný jako Dom. A taky skvěle řídí. Koneckonců je to jeho bratr Jakob. Rozešli se ve zlém po smrti otce a je jasné, že pokud se jejich cesty znovu zkříží, bude je to asi oba hodně bolet.

Originální název:

Fast & Furious 9

Režie: Justin Lin
Hrají a postavy: Charlize Theronová (Cipher), Vin Diesel (Dominic Toretto), Amber Sienna (Interpol), John Cena (Jacob Toretto), Michelle Rodriguezová (Letty Ortiz), Lucas Black (Sean Boswell)
Země: USA
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська