Sledovat film Rozorvané objatia online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rozorvané objatia
  Trailer k filmu Rozorvané objatia   Sledovat 1312 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Pedro Almodóvar
Hrají a postavy:
Penélope Cruzová (Lena), Lluís Homar (Harry Caine), Blanca Portillová (Judit Garcíaová), José Luis Gómez (Ernesto Martel), Rubén Ochandiano (Ray X), Tamar Novas (Diego)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Před čtrnácti lety se jeden muž stal obětí vážné autonehody, při níž ztratil nejen zrak, ale i ženu svého života, Lenu. Tento muž má dvě jména. První je Harry Caine - pseudonym, jenž používá pro literární tvorbu. Druhé je Mateo Blanco - jeho skutečné jméno, jímž se podepisuje pod filmy, které natáčí. Po nehodě se Mateo stává Harrym. Vzhledem k tomu, že už nemůže režírovat filmy, nechá Matea umřít se ženou, kterou miloval. V současné době žije Harry díky psaní scénářů, pomoci své oddané produkční a jejího syna Diega. Harry se rozhodl žít, aby mohl vyprávět a asi díky tomu je stále velice aktivní a atraktivní slepec, jemuž se podařilo vyvinout si zbývající smysly tak, že si vše užívá plnými doušky. Ze svého života vymýtil veškeré události, které se před 14 lety staly. Svět na Matea zapomněl velice rychle a on nemá zájem o jeho vzkříšení. Jenže jedné noci se stane Diegovi nehoda a Harry se o něj stará. Během dlouhých nocí, co u Diega bdí, mu začne vyprávět o své minulosti, jakoby to byla jen pohádka, která ho má zabavit... Je to příběh nešťastné lásky, žárlivosti a zrady.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski