Sledovat film Symfonie strachu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Symfonie strachu
  Trailer k filmu Symfonie strachu   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Mysteriózní, Thriller
Režie:
Eugenio Mira
Hrají a postavy:
Elijah Wood (Tom Selznick), John Cusack (Clem), Kerry Bisheová (Emma Selznicková), Tamsin Egertonová (Ashley), Allen Leech (Wayne), Don McManus (Reisinger)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Největší hvězda své generace ve hře na klavír, Tom Selznick, se vrací po pětileté pauze na jeviště, aby zahrál nezahratelnou sekci v sonátě La Cinquetta na místě, kde právě před pěti lety selhal. Běhěm koncertu si v notách všimne poznámky, která mu oznamuje, že pokud opět selže, tak umře přímo na jevišti před zraky vyprodaného sálu.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski