Sledovat film Symfonie strachu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Symfonie strachu
  Trailer k filmu Symfonie strachu   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Mysteriózní, Thriller
Režie:
Eugenio Mira
Hrají a postavy:
Elijah Wood (Tom Selznick), John Cusack (Clem), Kerry Bisheová (Emma Selznicková), Tamsin Egertonová (Ashley), Allen Leech (Wayne), Don McManus (Reisinger)
Scénář:
Damien Chazelle
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Největší hvězda své generace ve hře na klavír, Tom Selznick, se vrací po pětileté pauze na jeviště, aby zahrál nezahratelnou sekci v sonátě La Cinquetta na místě, kde právě před pěti lety selhal. Běhěm koncertu si v notách všimne poznámky, která mu oznamuje, že pokud opět selže, tak umře přímo na jevišti před zraky vyprodaného sálu.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko