Sledovat film Rozbité zrcadlo online

Přehrajte si film Rozbité zrcadlo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, zďż˝hady, thriller, fantasy Rozbité zrcadlo na !
  Trailer k filmu Rozbité zrcadlo   Sledovat Rozbité zrcadlo online
Žánr:
krimi, z�hady, thriller, fantasy
Režie:
Guy Hamilton
Hrají a postavy:
Angela Lansburyová (slečna Jane Marpleová), Wendy Morganová (Cherry), Margaret Courtenayová (paní Bantryová), Charles Gray (Bates, komorník), Maureen Bennettová (Heather Babcocková), Carolyn Picklesová (slečna Gilesová)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1980
Popis:
Během večírku za účasti slavné stárnoucí herečky je otrávena jedna její obdivovatelka. Úkolem pro slečnu Marplovou je zjistit, kdo chtěl koho vlastně připravit o život...

Do malého městečka přijíždí na natáčení nového filmu slavná herečka Marina Ruddová se svým manželem. Její vrcholná sláva už je pryč, ale stále umí okouzlit své fanoušky. Marina uspořádá ve městě večírek pro své obdivovatele. Tam se s ní dá do řeči paní Babcocková, která jí nadšeně vypráví, jak se spolu už kdysi setkaly, když ona byla ještě dítě a obě si dají drink. Zanedlouho je paní Babcocková nalzena mrtvá. Vyšetřováním případu je pověřen inspektor Darmot Craddock, synovec slečny Marplové, velmi zvídavé staré dámy, která s oblibou luští záhady a zločiny. Při vyšetřování se zjistí, že smrt nastala po otravě nápojem, a protože Marina poskytla svoji skleničku paní Babcockové, která tu svou náhodně vylila, zdá se, že pravou obětí měla být právě slavná herečka...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski