Sledovat film
Roming
online

Film Roming
  Trailer k filmu Roming Trailer
Přehrajte si film Roming HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 435 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie s Bolkem Polívkou a Mariánem Labudou od tvůrců filmu Účastníci zájezdu.
Roman dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn Jura s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blondýnou, ženit se nechce a už vůbec nestojí o děvče odkudsi ze slovenské vesničky, které v životě neviděl. Po otcově naléhání ale nakonec souhlasí, že se pojede na tajemnou nevěstu podívat. Výprava, jíž velí tatínkův velmi svérázný kamarád Stano, se stane nepřetržitým sledem bláznivých situací, často s komicko-katastrofickým nádechem. Stano má totiž v sobě nespoutanou duši věčného tuláka a neodolatelného dobrodruha. Na cestě tak přátelé zažijí množství komických příhod i dojemných situací, aby nakonec našli cestu především k sobě. Komediální road-movie Roming o cestě tří mužů za tajemnou nevěstou, nabízí lákavý mix atraktivní situační komiky, laskavého humoru a typické člověčiny v duchu nejlepších tradic české veselohry.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Bolek Polívka (Stano), Marián Labuda (Roman), Vítězslav Holub (Jura), Jean Constantin (Somali), Corina Moise (Bebetka), Vladimír Javorský (pošťák ďábel bůh)
Scénář: Marek Epstein
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 10.7.2022 21:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko