Sledovat film
Deníček moderního fotra
online

Film Deníček moderního fotra
  Trailer  k filmu Deníček moderního fotra
Přehrajte si film Deníček moderního fotra HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 314 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Česká komedie podle stejnojmenného knižního bestselleru Dominka Landsmana Deníček moderního fotra. V hlavních rolích originálního příběhu otce na mateřské dovolené se setkali Jiří Mádl a Tereza Ramba a je na co se těšit !
Být otcem na mateřské není jen tak, a co teprve, když se pro to rozhodnete z donucení! Jiří Mádl musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o synka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska.

Žánr: Komedie
Režie: Jan Haluza
Hrají a postavy: Tereza Ramba (Nataša), Jiří Mádl (Dominik), Lucie Benešová (Natašina matka), Ondřej Malý (Dominik's father), Roman Zach (Natasa's father), Lucie Polišenská (Nikola)
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Nova Cinema 5.11.2023 15:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina