Sledovat film
Deníček moderního fotra
online

Film Deníček moderního fotra
  Trailer k filmu Deníček moderního fotra Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Česká komedie podle stejnojmenného knižního bestselleru Dominka Landsmana Deníček moderního fotra. V hlavních rolích originálního příběhu otce na mateřské dovolené se setkali Jiří Mádl a Tereza Ramba a je na co se těšit !
Být otcem na mateřské není jen tak, a co teprve, když se pro to rozhodnete z donucení! Jiří Mádl musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o synka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska.

Žánr: Komedie
Režie: Jan Haluza
Hrají a postavy: Tereza Ramba (Nataša), Jiří Mádl (Dominik), Lucie Benešová (Natašina matka), Ondřej Malý (Dominik's father), Roman Zach (Natasa's father), Lucie Polišenská (Nikola)
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 9.12.2022 16:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська