Sledovat film Rój online

Přehrajte si film Rój online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, akční, science fiction Rój na !
  Trailer k filmu Rój   Sledovat Rój online
Žánr:
horor, akční, science fiction
Režie:
Irwin Allen
Hrají a postavy:
Michael Caine (Dr. Bradford Crane), Katharine Rossová (Capt. Helena Anderson), Richard Widmark (Major General Thalius Slater), Richard Chamberlain (Dr. Hubbard), Olivia de Havillandová (Maureen Schuster), Ben Johnson (Felix)
Země:
USA
Rok výroby:
1978
Popis:
V hvězdném obsazení natočil Irwin Allen jednu z mnoha variací na ekologickou katastrofu, řítící se na lidstvo, které páchá prohřešky proti přírodě. Osazenstvo raketové základny se nehlásí a speciální komando brzy odhaluje hrůznou skutečnost - na základně všichni zemřeli za záhadných okolností. Tajemství brzy odkrývá svou tvář - nad krajem krouží roj obrovských zabijáckých včel. Obvykle nejsou agresivní, ale tady je cosi provokuje ke stále zuřivějším útokům na lidi. Na pomoc jsou povoláni odborníci na hmyzí jedy - entomolog, lékařka a patolog. Napětí narůstá, když se včely přemísťují z liduprázdné krajiny nad velkoměsto Houston. Výroba protijedu je v nedohlednu a experti marně pátrají po příčině útoků nezničitelného roje...
Hodnocení:
44 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.