Film Roj

Sledovat film
Roj
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V hvězdném obsazení natočil Irwin Allen jednu z mnoha variací na ekologickou katastrofu, řítící se na lidstvo, které páchá prohřešky proti přírodě. Osazenstvo raketové základny se nehlásí a speciální komando brzy odhaluje hrůznou skutečnost - na základně všichni zemřeli za záhadných okolností. Tajemství brzy odkrývá svou tvář - nad krajem krouží roj obrovských zabijáckých včel. Obvykle nejsou agresivní, ale tady je cosi provokuje ke stále zuřivějším útokům na lidi. Na pomoc jsou povoláni odborníci na hmyzí jedy - entomolog, lékařka a patolog. Napětí narůstá, když se včely přemísťují z liduprázdné krajiny nad velkoměsto Houston. Výroba protijedu je v nedohlednu a experti marně pátrají po příčině útoků nezničitelného roje...

Žánr: Horor, Akční, Science Fiction, Katastrofický
Režie: Irwin Allen
Hrají a postavy: Michael Caine (Dr. Bradford Crane), Katharine Rossová (Capt. Helena Anderson), Richard Widmark (Major General Thalius Slater), Richard Chamberlain (Dr. Hubbard), Olivia de Havillandová (Maureen Schuster), Ben Johnson (Felix)
Scénář: Arthur Herzog Jr., Stirling Silliphant
Země: USA
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 45 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko