Sledovat film Kuchař srdcem online

Přehrajte si film Kuchař srdcem HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Kuchař srdcem na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Kuchař srdcem   Sledovat Kuchař srdcem online
Žánr:
komedie
Režie:
David Kaplan
Hrají a postavy:
Dean Winters (Steve), Kevin Corrigan (Stanton), Aasif Mandvi (Samir), Jess Weixlerová (Carrie), Naseeruddin Shah (Akbar), Ajay Naidu (Munnamia)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Samir pracuje v luxusní restauraci jako zástupce šéfkuchaře. Jeho boss ho však odmítá povýšit, protože jeho vaření prý postrádá duši. Samir se rozhodne odejít a studovat kuchařinu ve Francii. Plány však musí bohužel odložit, protože se dozví o nemoci otce, který vlastní malou indickou restauraci Tandoori Palace. Musí nastoupit na jeho místo, jenže v indických jídlech není přeborník a kvůli tomu restauraci hrozí úpadek. Poté co zaměstná podivného taxikáře Akbara, velkého znalce kulinářského umění, postupně se změní jeho život a možná jej potká i nečekané štěstí.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski