Sledovat film Rio 2 online

Přehrajte si film Rio 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Rio 2 na !
  Trailer k filmu Rio 2   Sledovat Rio 2 online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Carlos Saldanha
Hrají a postavy:
Jake T. Austin (Fernando), Carlinhos Brown (Audition Bird), Kristin Chenowethová (Gabi), Jemaine Clement (Nigel), Jim Conroy (Capoeira Turtle), Rachel Crow (Carla)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Vítejte v džungli.

Rio 2 je pokračováním příběhu pestrobarevných papoušků Blu a Perly, kteří žijí spořádaným městským životem a vychovávají tři děti. Pak si ale Perla usmyslí, že je na čase, aby její potomci okusili skutečný ptačí život, a rozhodne, že se z Ria všichni vydají do amazonského pralesa. Ihned po příjezdu se setkávají s místními obyvateli - zásadovým Eduardem, jeho ukecanou sestrou Mimi či s okouzlujícím Robertem. Blu se snaží zapadnout seč mu síly stačí, bojí se však, že Perla i děti podlehnou silnému volání divočiny a on je nadobro ztratí. Zároveň si musí dávat pozor na pomstychtivého papouška kakadu Nigela a jeho věrnou pomocnici, ropuchu Gabi.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski