Sledovat film Řetězová zpráva online

Přehrajte si film Řetězová zpráva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, thriller Řetězová zpráva na !
  Trailer k filmu Řetězová zpráva   Sledovat Řetězová zpráva online
Žánr:
horor, thriller
Režie:
Deon Taylor
Hrají a postavy:
Madison Bauer (Jane Campbellová), Mark S. Allen (Anchor na scéně), Phil Austin (Philip Campbell), Nikki Reedová (Jessie Campbellová), Michael Bailey Smith (řetězový muž), Michael J. Pagan (Michael Grant)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Umění zabíjet.

Řetězová zpráva vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří všichni obdrží stejný dopis s varováním, že pokud ho nepošlou dál, zemřou. Zpočátku většina z nich varování ignoruje, dokud dva z nich - Johnny a Dante, kteří dopis nepřeposlali, zemřou hroznou smrtí. Inteligentní Jessie Campbell začne mít podezření, že mezi jejich smrtí a řetězovým dopisem existuje spojitost, a záhy se rozpoutá souboj s časem, při kterém jsou studenti nuceni zjistit, jakým způsobem je vrah sleduje. Obracejí se s prosbou o pomoc na rodiče a policii, ale Jessiině teorii nikdo nevěří až do chvíle, než detektiv Jim Crenshaw zjistí, že je sám štvancem zcela nového hororového zabijáka. Dokáží jeho běsnění zastavit, nebo je jedinou možností přežití přeposlání zlověstného dopisu?
Hodnocení:
42 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski