Film Proč právě on?

Sledovat film
Proč právě on?
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mohla mít, koho chtěla.
Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi, který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii a jejím novým přítelem Lairdem do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku.

Žánr: Komedie
Režie: John Hamburg
Hrají a postavy: Zoey Deutch (Stephanie Flemingová), James Franco (Laird Mayhew), Tangie Ambroseová (Patty Dunneová), Cedric the Entertainer (Lou Dunne), Bob Stephenson (Jerry in Graphics), Bryan Cranston (Ned Fleming)
Scénář: Jonah Hill, John Hamburg, Ian Helfer
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko