Sledovat film Děda je lotr online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Děda je lotr
  Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Dan Mazer
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Dick Kelly), Zac Efron (Jason Kelly), Zoey Deutch (Shadia), Aubrey Plaza (Lenore), Jason Mantzoukas (Pam), Dermot Mulroney (David Kelly)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Nemravnost je relativní.

Připravte se, že to Robert de Niro a Zac Efron pořádně roztočí! Všechno se totálně zvrhne, když upjatý Jason vyrazí na road trip se svým přisprostlým dědou Dickem. Barové rvačky, divoké večírky, epická karaoke noc - Dick je rozhodnutý užívat si života naplno a naučit to i Jasona, který se snaží včas vrátit na svou vlastní svatbu. Během nejdivočejší jízdy jejich života oba dva zjišťují, že se mají od druhého co učit.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski