Sledovat film Probudím se včera online

Přehrajte si film Probudím se včera online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Probudím se včera
  Trailer k filmu Probudím se včera   Sledovat Probudím se včera online
Žánr:
Komedie
Režie:
Miloš Šmídmajer
Hrají a postavy:
Jiří Mádl (Petr Kovář 18), Filip Blažek (Petr Kovář 40), Eva Josefíková (Eliška Rybanská 18), Martina Preissová (Eliška Rybanská 40), Martina Válková (Eliska 40), Ljuba Krbová (matka Petra)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Co neuděláš hned, musíš dokončit včera!

Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny, díky třídnímu srazu uvědomí, že nejvíce kdy miloval spolužačku Elišku. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu ji říct , že jí má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance, vrátit se do svých studentských let, do června 1989, kdy chodil do třeťáku, a napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s časem není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, jakou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přesvědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski