Sledovat film Princezna ledu online

Přehrajte si film Princezna ledu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, rodinný Princezna ledu na Nova!
  Trailer k filmu Princezna ledu   Sledovat Princezna ledu online
Žánr:
drama, komedie, rodinný
Režie:
Tim Fywell
Hrají a postavy:
Michelle Trachtenbergová (Casey Carlyleová), Joan Cusacková (Joan Carlyleová), Amy Stewartová (Ann), Steve Ross (pan Bast), Hayden Panettiereová (Gen Harwoodová), Kim Cattrallová (Tina Harwoodová)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Veselá, romantická komedie Princezna ledu nám přináší příběh nadějné studentky Casey, jejímž snem vždy bylo dostat se na Harward. Aby získala stipendium, musí předložit přijímací komisi originální projekt. Rozhodne se tedy o kombinaci dvou svých vášní: fyziky a krasobruslení. Pro poznání fyzikálních zákonitostí závodního krasobruslení však musí udělat víc než jen pozorovat spolužačky. A tak se rozhodne také závodit, aby výsledky svého projektu mohla dokázat přímo sobě samé. Její přirozený talent a píle z ní udělají nadějnou krasobruslařku. Jenže její matce se nová vášeň její dcery vůbec nelíbí. Ta by totiž byla radši, kdyby její dcera šla na Hardward. Čí sen nakonec zvítězí? V hlavních rolích se představí Joan Cusack a Kim Cattrall. Princezna ledu je další teenagerovskou komedií studia Disney, které natočilo i úspěšný Deník princezny.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.