Sledovat film Příběh mého syna online

Přehrajte si film Příběh mého syna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Příběh mého syna online
Žánr:
drama
Režie:
Sergio Castellitto
Hrají:
Penélope Cruzová (Gemma), Emile Hirsch (Diego), Mira Furlanová, Jane Birkinová, Saadet Aksoyová (Aska), Sergio Castellitto (Giuliano)
Země:
Itálie, Španělsko, Chorvatsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Láska, válka a odhalená tajemství.

Svobodná matka Gemma přijíždí se svým dospívajícím synem Pietrem do Sarajeva, aby poznal zemi, ve které se narodil. Před 16 lety ji museli kvůli bosensko-srbské válce opustit. Gemma se tak vrací do míst, která v ní probouzejí dávné vzpomínky. Před lety se tu zamilovala do Diega, Pietrova otce. Tehdy zoufale toužili po dítěti, Gemmě se však nedařilo otěhotnět. Společně našli řešení, kterého Gemma poté trpce litovala. Když prchala z obléhaného města, Diego se rozhodl zůstat. Nyní na Gemmu čeká minulost, která ji postaví tváří v tvář ztrátě milovaného manžela, ale také poznání síly lásky.
Hodnocení:
74 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.