Film Můj brácha má prima bráchu

Sledovat film
Můj brácha má prima bráchu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Rodinná komedie o rodičích nastávajících rodičů a také o podnikavém mladším sourozenci, který napravuje chyby, omyly a nedorozumění těch starších.
Oním príma bráchou je Martin Pavelka přezdívaný Prcek, který se s pomocí své spolužačky Pavlínky rozhodne usmířit svého poněkud tvrdohlavého staršího bratra Honzu se sympatickou Zuzanou Vránovou. Rozešli se poté, co oslava Honzova vítězného závodu na ploché dráze nedopadla podle jeho představ. Když se jim to po dlouhém snažení konečně povede, Honza rukuje na vojnu. Ani teď však nemá Martin klid, zjistí totiž, že Honzovo a Zuzanino usmíření nezůstalo bez následků. Nejprve se energický brácha rozjede za Honzou do kasáren, a pak to ještě musí zařídit s rodiči a Vránovými. Ani poté, co všechno dobře dopadne a nastane svatební den, však není problémům konec, a tak má Martin opět plné ruce práce.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Stanislav Strnad
Hrají a postavy: Libuše Šafránková (Zuzana), Jan Hrušínský (Honza), Roman Čada (Martin), Ivana Maříková (Pavlínka), Slávka Budínová (Pavelková), Josef Bláha (Pavelka)
Scénář: Karel Bečka, Václav Borovička, František Vlček
Země: Československo
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko