Sledovat film Můj brácha má prima bráchu online

Přehrajte si film Můj brácha má prima bráchu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Můj brácha má prima bráchu na !
  Trailer k filmu Můj brácha má prima bráchu   Sledovat Můj brácha má prima bráchu online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Stanislav Strnad
Hrají a postavy:
Libuše Šafránková (Zuzana), Jan Hrušínský (Honza), Roman Čada (Martin), Ivana Maříková (Pavlínka), Slávka Budínová (Pavelková), Josef Bláha (Pavelka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
Rodinná komedie o rodičích nastávajících rodičů a také o podnikavém mladším sourozenci, který napravuje chyby, omyly a nedorozumění těch starších.

Oním príma bráchou je Martin Pavelka přezdívaný Prcek, který se s pomocí své spolužačky Pavlínky rozhodne usmířit svého poněkud tvrdohlavého staršího bratra Honzu se sympatickou Zuzanou Vránovou. Rozešli se poté, co oslava Honzova vítězného závodu na ploché dráze nedopadla podle jeho představ. Když se jim to po dlouhém snažení konečně povede, Honza rukuje na vojnu. Ani teď však nemá Martin klid, zjistí totiž, že Honzovo a Zuzanino usmíření nezůstalo bez následků. Nejprve se energický brácha rozjede za Honzou do kasáren, a pak to ještě musí zařídit s rodiči a Vránovými. Ani poté, co všechno dobře dopadne a nastane svatební den, však není problémům konec, a tak má Martin opět plné ruce práce.
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski