Sledovat film Práče online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Práče
  Trailer k filmu Práče   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Michal Koblic (František Bureš), Marienka Magdolenova (Marijka), Vladimír Hlavatý (Slepejš), Gustáv Valach (Samonil), Vladimír Menšík (Pekárek), Oldřich Musil (Heller)
Scénář:
Karel Kachyňa, Jan Mares, J.A. Novotny, Michal Koblic, Marienka Magdolenova, Vladimír Hlavatý
Země:
Československo
Rok výroby:
1960
Popis:
Příhody chlapce u vojenské jednotky před Duklou.

Na podzim roku 1944 je k frontové prádelně přidělen malý nalezenec z osvobozeného koncentračního tábora. Vojáci si Františka oblíbí a přezdívají mu Práče. Válka Františka ovlivnila na tolik, že se touží zúčastnit bojových akcí a dokázat dospělým kamarádům svou statečnost.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko