Sledovat film Poslední karta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Poslední karta
  Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Krimi
Režie:
Yves Rénier
Hrají a postavy:
Mathilde Seignerová (Martine Monteil), Philippe Torreton (Commandant Cardella), Yves Rénier (Le Directeur PJ Devaire), Kamel Belghazi (Pascal Denner), Samantha Rénierová (Éliane Franchi), Patrick Ridremont (Jocelyn Monteil)
Scénář:
Hugues Pagan, Olivier Norek, Martine Monteil
Země:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Detektivka Marine Monteilová je na stopě psychopatickému sériovému vrahovi, který v noci v ulicích Paříže přepadává a zabíjí osamělé ženy. Bojuje za vytvoření centrální databáze vzorků DNA, která by mohla dopomoci k vyřešení podobných případů a konečně dopadnout zločince, ale její největšími nepřáteli jsou někteří z jejích kolegů, kteří nedokáží akceptovat ženu v policejním sboru.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko