Film Poslední karta

Sledovat film
Poslední karta
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Detektivka Marine Monteilová je na stopě psychopatickému sériovému vrahovi, který v noci v ulicích Paříže přepadává a zabíjí osamělé ženy. Bojuje za vytvoření centrální databáze vzorků DNA, která by mohla dopomoci k vyřešení podobných případů a konečně dopadnout zločince, ale její největšími nepřáteli jsou někteří z jejích kolegů, kteří nedokáží akceptovat ženu v policejním sboru.

Žánr: Životopisný, Drama, Krimi
Režie: Yves Rénier
Hrají a postavy: Mathilde Seignerová (Martine Monteil), Philippe Torreton (Commandant Cardella), Yves Rénier (Le Directeur PJ Devaire), Kamel Belghazi (Pascal Denner), Samantha Rénierová (Éliane Franchi), Patrick Ridremont (Jocelyn Monteil)
Scénář: Hugues Pagan, Olivier Norek, Martine Monteil
Země: Francie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko