Sledovat film Pomsta je sladká online

Přehrajte si film Pomsta je sladká online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Pomsta je sladká na !
  Trailer k filmu Pomsta je sladká   Sledovat Pomsta je sladká online
Žánr:
drama
Režie:
Karen Leigh Hopkinsová
Hrají a postavy:
Katie Holmesová (Miss Meadows), James Badge Dale (šerif), Callan Mulvey (Skylar), Stephen Bishop (Lt. Danny), Tyler Corbet (Gordon), Saidah Arrika Ekulonaová (doktor)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Učitelka základní školy slečna Mary Meadowsová není úplně taková, jak se zdá. Je dobře vychovaná, laskavá a starostlivá, avšak pod sladkým zevnějškem skrývá duši bdělého ochránce. Má svůj vlastní smysl pro pořádek a v kabelce svou vlastní zbraň. Způsobem sobě vlastním napravuje chyby v tomhle krutém světě jakýmikoliv prostředky. Věci se však komplikují, když se seznámí s místním policejním důstojníkem. Ta zvláštní dívka ho okouzlí a jí jeho city také nejsou lhostejné. Policista ale začíná tušit, že ona není jen tou roztomilou dívkou, která učí děti ve škole a má před domem krásnou květinovou zahrádku.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski