Sledovat film
Pompeje
online

Film Pompeje
  Trailer k filmu Pompeje Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Příběh osudové lásky na pozadí legendární katastrofy.
Milo, přezdívaný Kelt, byl jako malý svědkem vyvraždění svojí rodiny a celého kmene římskými vojsky na území dnešní Británie. Jako jediný přežil a byl dán do otroctví. Po letech je jako neporazitelný gladiátor vezen do Pompejí, kde má při oslavě vinobraní stanout v aréně proti místnímu šampionovi Atticusovi. Po cestě se seznámí s krásnou dcerou vládce Pompejí Cassiou. Sdílejí lásku ke koním a averzi vůči Římanům. Dívka má být proti své vůli provdána za zkorumpovaného a zhýralého senátora. Vesuv o sobě dává slyšet, začíná ze sebe chrlit proudy žhavé lávy a kdysi skvostné Pompeje mizí z povrchu Země. Milo si přesto musí vybojovat cestu z arény, aby z rozpáleného pekla pomohl té, kterou miluje.

Hrají a postavy: Kit Harington (Milo), Carrie-Anne Mossová (Aurelia), Emily Browningová (Cassia), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Atticus), Jessica Lucasová (Ariadne), Jared Harris (Severus)
Země: USA, Německo, Kanada
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 2.8.2022 16:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko