Sledovat film Pompeje online

Přehrajte si film Pompeje HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, historický, romantický Pompeje na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Pompeje   Sledovat Pompeje online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, historický, romantický
Režie:
Paul W.S. Anderson
Hrají a postavy:
Kit Harington (Milo), Carrie-Anne Mossová (Aurelia), Emily Browningová (Cassia), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Atticus), Jessica Lucasová (Ariadne), Jared Harris (Severus)
Země:
USA, Německo, Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
Příběh osudové lásky na pozadí legendární katastrofy.

Milo, přezdívaný Kelt, byl jako malý svědkem vyvraždění svojí rodiny a celého kmene římskými vojsky na území dnešní Británie. Jako jediný přežil a byl dán do otroctví. Po letech je jako neporazitelný gladiátor vezen do Pompejí, kde má při oslavě vinobraní stanout v aréně proti místnímu šampionovi Atticusovi. Po cestě se seznámí s krásnou dcerou vládce Pompejí Cassiou. Sdílejí lásku ke koním a averzi vůči Římanům. Dívka má být proti své vůli provdána za zkorumpovaného a zhýralého senátora. Vesuv o sobě dává slyšet, začíná ze sebe chrlit proudy žhavé lávy a kdysi skvostné Pompeje mizí z povrchu Země. Milo si přesto musí vybojovat cestu z arény, aby z rozpáleného pekla pomohl té, kterou miluje.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.