Sledovat film
Polski film
online

Film Polski film
  Trailer k filmu Polski film Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

To, že hraju sám sebe, ještě neznamená, že to jsem já!
Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Josef Polášek a Marek Daniel se potkali během studia na JAMU a vytvořili zde pevně spjatou autorskou a přátelskou čtveřici. Postupem času se však ukázalo, že ačkoliv je každý z nich úspěšný, potýkají se s existenčními problémy a pochybami. Na prahu čtyřicítky se tedy rozhodnou vrátit v čase a natočit film o svém mládí, ztracené energii, zmařených iluzích a dávno zašlé naivitě. Nečekaně vznikne příběh o přátelství, krizi a absurditě v životě herců, balancující na hraně reality a fantazie.

Žánr: Komedie
Režie: Marek Najbrt
Hrají a postavy: Pavel Liška (Pavel Liska), Tomáš Matonoha (Tomás Matonoha), Josef Polášek (Josef Polásek), Marek Daniel (Marek Daniel / Emil Havlát), Jan Budař (Jan Budar), Jana Plodková (Jana Plodáková)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 3.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko