Sledovat film Poloviční šance online

Přehrajte si film Poloviční šance online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Poloviční šance online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, thriller
Režie:
Patrice Leconte
Hrají:
Jean-Paul Belmondo (Léo Brassac), Alain Delon (Julien Vignal), Vanessa Paradisová (Alice Tomasoová), Eric Defosse (Carella), Aleksandr Yakovlev, Valeri Gatayev (Anatoli Sharkov)
Země:
Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Jedna dcera a dva potencionální tátové s ruskou mafií v patách. Legendy francouzského filmu Alain Delon a Jean-Paul Belmondo potkávají Vanessu Paradis v akčním filmu Poloviční šance.

Mladé Alici zbyla z celé rodiny jediná věc - důkaz, že jejím nikdy nepoznaným otcem je jeden ze dvou dobrodruhů v podání Jeana-Paula Belmonda a Alaina Delona. Jejich setkání s sebou přináší nečekaná dobrodružství a překvapení. Nestárnoucí hvězdy francouzského filmu si v akční komedii s chutí zahrály s mladou, neméně známou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.