Sledovat film
Pojď se mnou
online

Film Pojď se mnou
  Trailer  k filmu Pojď se mnou
Přehrajte si film Pojď se mnou HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 471 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Pojď se mnou

Zoufalá mladá žena požádá o pomoc mrzutého bývalého dřevorubce, který se jako jediný nebojí postavit jejímu psychopatickému stalkerovi, bývalému policistovi, z něhož se stal krutý šéf místního podsvětí.

Originální název:

Go with Me

Žánr: Thriller
Hrají a postavy: Alexander Ludwig (Nate), Julia Stilesová (Constable), Ray Liotta (Constable), Anthony Hopkins (Constable), Lochlyn Munro (Murdoch), Taylor Hickson (Meth Head Girl)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 53 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 25.2.2024 21:10

Recenze filmu Pojď se mnou:

Mám ráda Julii Stiles a mám ráda thrillery, tak jsem trošku doufala, že by mohlo jít o celkem koukatelný komorní thriller.. Když se k tomu přidá ještě navíc pan herec jakým je Anthony Hopkins, tak by to rozhodně nemuselo dopadnout zle.. Tolik mé očekávání.. Realita byla však jiná.. Prostředí hlubokých lesů a syrových chlapů z pily u mne hned na začátku zabodovalo.. Ray Liotta jako pomatený mačo by mi taky seděl.. Bohužel si celou severskou atmosféru pokazil naprosto nesmyslný příběh, který od začátku neměl hlavu ani patu.. Novou holku stalkuje týpek, kterého odmítla.. Ten týpek je něco jako místní hlava mafie.. No a ta holka popadne dědu nad hrobem a nějakého koktavého outsidera a jdou mu to rozmluvit.. Bacha SPOILER.. Nějak se to celé zamotá, takže ho nakonec zabijou.. A pak si jdou v klídku zase po svém, protože tak to asi na divokém severu chodí.. WTF ???
venison85
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina