Film Mia a bílý lev

Sledovat film
Mia a bílý lev
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Přátelství je to největší dobrodružství.
Rodinné dobrodružství o dívce a jejím přátelství s bílým lvem. Jedenáctiletá Mia dostane malého bílého lva a stanou se z nich nerozluční kamarádi. Když ale trochu povyrostou a přestanou být mláďata, musí spolu utéct do africké divočiny, aby vzácné zvíře zachránili před lovci trofejí.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Rodinný
Režie: Gilles de Maistre
Hrají a postavy: Mélanie Laurentová (Alice), Ryan Mac Lennan (Mick Owen), Lionel Newton (Kevin), Lillian Dubeová (Jodie), Brandon Auret (Dirk), Langley Kirkwood (John)
Scénář: Prune de Maistre, William Davies, Gilles de Maistre, Jean-Paul Husson
Země: Francie
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko