Sledovat film
Podfu(c)k / Podfuck
online

Film Podfu(c)k  /  Podfuck
  Trailer  k filmu Podfu(c)k / Podfuck
Přehrajte si film Podfu(c)k / Podfuck HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 524 filmů a 158 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Podfu(c)k / Podfuck

Já mám diamant, ty máš prachy, on má zbraně, všichni mají smůlu. Osud se prostě naštval a připravil na tucet zlodějíčků sérii strašlivých podrazů...
Pokud chcete ušetřit čas (a čas jsou peníze!), pak vězte, že tento film natočili stejní tvůrci jako Sbal prachy a vypadni, je skoro o tomtéž, natočený ve stejném stylu a rozdíl je snad jen v tom, že byl trošku dražší.

Originální název:

Snatch

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Guy Ritchie
Hrají a postavy: Ade (Tyrone), William Beck (Neil), Andy Beckwith (Errol), Ewen Bremner (Mullet), Jason Buckham (Gary), Mickey Cantwell (Liam)
Scénář: Guy Ritchie
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO 6.4.2024 01:05
Stanice dostupná v balíčku: HBO (7 dní zpětně)

Recenze filmu Podfu(c)k / Podfuck:

Moc pěkně zpracovaná a povedená krimikomedie s množstvím ulítlých scének a skvělých hlášek a to jako opravdu co scéna to nezapomenutelná hláška... Herecké obsazení, herecké výkony i scénář jsou na jedničku, ale celkově vzato mi tam stále něco chybělo... Je však možné, že po dalším shlédnutí mi už nic chybět nebude ;-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
80% ewiczka.die
Už sám dvojitý název ukazuje, že půjde o něco dosti komediálního. Trošku drastické nápady se dají po celou dobu filmu zmírnit všemi těmi šílenostmi, takže ani nevím, jestli to vyznělo víc drsňácky nebo vtipně. Nakonec to ale byla fajn podívaná a tak můžu doporučit.
70% Trexes
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina