Film Pianistka

Sledovat film
Pianistka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ponor do krajiny vášní, odříkání a zábran.
Čtyřicetiletá Erika Kohut je profesorkou klavíru na vídeňské konzervatoři. Žije s matkou, která ji tyranizuje svou láskou a nenechává jí ani sebemenší samostatnost. Nepřístupná a chladná mladá žena má jedinou vášeň -- ve volném čase tajně navštěvuje pornokina a peep show. Její potlačená sexualita zvýrazní ženiny sebedestruktivní a masochistické rysy. Jeden z jejích žáků se však jednoho dne rozhodne, že profesorku svede.

Žánr: Drama
Režie: Michael Haneke
Hrají a postavy: Isabelle Huppertová (Erika Kohutová), Annie Girardotová (Matka), Benoît Magimel (Walter Klemmer), Susanne Lotharová (Paní Schoberová), Udo Samel (Dr. Blonskij), Anna Sigalevitchová (Anna Schoberová)
Scénář: Michael Haneke
Země: Francie, Rakousko
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko