Sledovat film
Pěsti ve tmě
online

Film Pěsti ve tmě
  Trailer k filmu Pěsti ve tmě Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sportovní prostředí je už samo o sobě předpokladem atraktivního příběhu.
Vše začíná roku 1936, kdy v Berlíně boxuje mistr ČSR Vilda Jakub s mistrem Německa a exmistrem Evropy Kurtem Schallerem. V okamžiku, kdy má Vilda vítězství na dosah však jeho trenér na příkaz manažera Krakowského musí hodit do ringu ručník a zápas tak vzdát. Po svém návratu navíc zklamaný Vilda zjistí, že jej opustila jeho dívka, zdravotní sestra Blanka Adamová, která věřila slibům svého bývalého milence, ženatého doktora Víchy, že se rozvede a ožení se s ní...

Žánr: Drama, Sport
Režie: Jaroslav Soukup
Hrají a postavy: Marek Vašut (Vilda Jakub), Josef Vinklář (Krakowski), Ladislav Lakomý, Eliška Balzerová (Ema Gabrielová), Karel Heřmánek (Fous), František Kovár (Emissar)
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 8.11.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська