Film
Pějme píseň dohola

Film Pějme píseň dohola
  Trailer k filmu Pějme píseň dohola Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Pro všechny nešťastníky, kteří byli alespoň jednou na pionýrském táboře! Zavzpomínejte.
Hořká retro komedie je kuriózní generační výpovědí o tom, co poznali snad všichni jejich vrstevníci (a ti starší samozřejmě také) - pobyt na letním pionýrském táboře. V mozaice bláznivých příhod vystupují vedle dětí z nejstarších oddílů i typizované postavy dospělých - krásná, ale upjatá zdravotnice Vendy, praktikanti Ondra a Saďour, svalovec Bob a další. Slogan při uvedení tohoto filmu do kin hlásal, že to je: Nová česká stupidní epopej na důsledné bázi socialistického realismu z prostředí pionýrského tábora. Psáno fixama na březové kůře...

Žánr: Komedie
Režie: Ondřej Trojan
Hrají a postavy: Václav Chalupa (Ondra), Ulrika Kotajná (Vendy), Ladislav Brothánek (Bizon), Jan Procházka (Faustus), Radek Říha (Bob), Jiří Remes (Busek)
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська