Sledovat film Pějme píseň dohola online

Přehrajte si film Pějme píseň dohola online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Pějme píseň dohola na !
  Trailer k filmu Pějme píseň dohola   Sledovat Pějme píseň dohola online
Žánr:
Komedie
Režie:
Ondřej Trojan
Hrají a postavy:
Václav Chalupa (Ondra), Ulrika Kotajná (Vendy), Ladislav Brothánek (Bizon), Jan Procházka (Faustus), Radek Říha (Bob), Jiří Remes (Busek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Pro všechny nešťastníky, kteří byli alespoň jednou na pionýrském táboře! Zavzpomínejte.

Hořká retro komedie je kuriózní generační výpovědí o tom, co poznali snad všichni jejich vrstevníci (a ti starší samozřejmě také) - pobyt na letním pionýrském táboře. V mozaice bláznivých příhod vystupují vedle dětí z nejstarších oddílů i typizované postavy dospělých - krásná, ale upjatá zdravotnice Vendy, praktikanti Ondra a Saďour, svalovec Bob a další. Slogan při uvedení tohoto filmu do kin hlásal, že to je: Nová česká stupidní epopej na důsledné bázi socialistického realismu z prostředí pionýrského tábora. Psáno fixama na březové kůře...
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski