Film Pařba na třetí

Sledovat film
Pařba na třetí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Konec.
Je to nějaký ten pátek, co vlčí parta prožívala šílená dobrodružství v Las Vegas a nebezpečném Bangkoku. Všem se daří skvěle, až na smutného Alana, kterému právě zemřel otec. Aby Alan přišel na nové myšlenky, kamarádi se domluví na báječném výletu. Při cestě jsou přepadeni mafiánem, kterému Leslie Čao ukradl přes 20 miliónů dolarů. Mafián si myslí, že právě parta kolem Alana ví, kde se Čao ukrývá. Do zástavy vezme Douga a tím dostatečně motivuje vlčí smečku v pátrání.

Žánr: Komedie
Režie: Todd Phillips
Hrají a postavy: Bradley Cooper (Phil), Ed Helms (Stu), Zach Galifianakis (Alan), Justin Bartha (Doug), Ken Jeong (pan Chow), John Goodman (Marshall)
Scénář: Jon Lucas, Scott Moore, Todd Phillips, Craig Mazin
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko