Sledovat film
Pád Londýna
online

Film Pád Londýna
  Trailer k filmu Pád Londýna Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Londýn se ocitne v plamenech.
Na pohřeb ministerského předsedy v Londýně se sjedou přední světoví státníci. Hlavní město by v tu chvíli mělo být tím nejbezpečnějším místem na zemi, místo toho se ale stane smrtící pastí. Teroristé začnou masakrovat politiky, stejně jako okolní přihlížející. Londýn a západní svět se tak během jediné chvíle ocitnou na kolenou. Útok na amerického prezidenta nevyjde jen díky rozhodnému jednání jeho osobního strážce Mika Banninga. Jenže není vyhráno - při cestě na leteckou základnu k Air Force One je vrtulník s prezidentem na palubě sestřelen a Banning ho podruhé zachrání. Když je napaden i tajný úkryt MI6, kde se dvojice setkává s agentkou Marshallovou, je jasné, že někdo z MI6 vyzradil důležité informace o setkání státníků.

Režie: Babak Najafi
Hrají a postavy: Alon Abutbul (Aamir Barkawi), Waleed Zuaiter (Kamran Barkawi), Adel Bencherif (Raza Mansoor), Mehdi Dehbi (Sultan Mansoor), Shivani Ghaiová (Amal Mansoor), Martin Petrushev (UAV Reaper Pilot)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 4.12.2022 00:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська