Sledovat film Pád Londýna online

Přehrajte si film Pád Londýna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Pád Londýna na !
  Trailer k filmu Pád Londýna   Sledovat Pád Londýna online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Babak Najafi
Hrají a postavy:
Alon Abutbul (Aamir Barkawi), Waleed Zuaiter (Kamran Barkawi), Adel Bencherif (Raza Mansoor), Mehdi Dehbi (Sultan Mansoor), Shivani Ghaiová (Amal Mansoor), Martin Petrushev (UAV Reaper Pilot)
Země:
Velká Británie, USA, Bulharsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Londýn se ocitne v plamenech.

Na pohřeb ministerského předsedy v Londýně se sjedou přední světoví státníci. Hlavní město by v tu chvíli mělo být tím nejbezpečnějším místem na zemi, místo toho se ale stane smrtící pastí. Teroristé začnou masakrovat politiky, stejně jako okolní přihlížející. Londýn a západní svět se tak během jediné chvíle ocitnou na kolenou. Útok na amerického prezidenta nevyjde jen díky rozhodnému jednání jeho osobního strážce Mika Banninga. Jenže není vyhráno - při cestě na leteckou základnu k Air Force One je vrtulník s prezidentem na palubě sestřelen a Banning ho podruhé zachrání. Když je napaden i tajný úkryt MI6, kde se dvojice setkává s agentkou Marshallovou, je jasné, že někdo z MI6 vyzradil důležité informace o setkání státníků.
Hodnocení:
59 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski