Sledovat film
Osada havranů
online

Film Osada havranů
  Trailer  k filmu Osada havranů
Přehrajte si film Osada havranů HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 507 filmů a 157 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Osada havranů

Dobrodružství chlapce, kterého přinesla bouřlivá řeka.
Rozvodněná řeka přinese k osadě rodu Havranů malého chlapce. Pravěcí lovci nemají o dítě zájem, dokud si nevšimnou havraního peří v jeho vlasech. Na základě posvátného znamení se Havranpírko stane členem rodu a vyrůstá pod vedením zkušeného Sokola ve zdatného lovce.

Originální název:

Osada Havranů

Žánr: Dobrodružný
Režie: Jan Schmidt
Hrají a postavy: Jiří Bartoška (Sokol), Ludvík Hradílek (Havranpírko), Marie Sýkorová (Veverice), Vilém Besser (Divous), Petr Herrman (Foreigner), Václav Hladík (Dráp)
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 26.2.2024 05:25

Recenze filmu Osada havranů:

:-)
Naposledy upraveno 13.12.08 11:24:57 uživatelem skankova
60% skankova
no to je rychta....atmosféra nechutně mrazivá z bezvýchodnosti situací........to se musí vidět.....navíc hudba v některých momentech předhání svojí dobu......náznaky psytroniku s nádechem tekna..........dost epileptické.
Předloha knihy dílo trochu oklešťuje a nutnost zachovat koncept a příběh přeci jenom kompozici podivna trošku narušuje, navíc dialogy bych uplně odstranil a Jirka Bartoška tu pusobí dost nevěrohodně...takový fešáci v době lovců mamutů???to asi ne
petr.cecek
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina