Film Dcera čarodějky

Sledovat film
Dcera čarodějky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Její zbraní je pravda.
Dcera čarodějky Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu, kvůli čemuž se ocitá uprostřed nebezpečného boje o moc a v ohrožení vlastního života. Středověká fantasy plná draků a magických praktik byla natáčena mimo jiné ve slavných barrandovských studiích.

Žánr: Dobrodružný
Režie: Kenneth Kainz
Hrají a postavy: Jakob Oftebro (Nicodemus), Allan Hyde (Davin), Maria Bonnevieová (Melussina / Dinas mor), Soren Malling (Våbenmester), Roland Moller (Hannes), Laura Bro (Fru Petri)
Scénář: Anders Thomas Jensen
Země: Dánsko
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko