Sledovat film Dcera čarodějky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dcera čarodějky
  Trailer k filmu Dcera čarodějky   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný
Režie:
Kenneth Kainz
Hrají a postavy:
Jakob Oftebro (Nicodemus), Allan Hyde (Davin), Maria Bonnevieová (Melussina / Dinas mor), Soren Malling (Våbenmester), Roland Moller (Hannes), Laura Bro (Fru Petri)
Scénář:
Anders Thomas Jensen
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Její zbraní je pravda.

Dcera čarodějky Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu, kvůli čemuž se ocitá uprostřed nebezpečného boje o moc a v ohrožení vlastního života. Středověká fantasy plná draků a magických praktik byla natáčena mimo jiné ve slavných barrandovských studiích.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko