Sledovat film Obžalovaný online

Přehrajte si film Obžalovaný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Obžalovaný
  Sledovat Obžalovaný online
Žánr:
Drama
Režie:
Ján Kadár, Elmar Klos
Hrají a postavy:
Lenka Hašková (Novela), Vlado Müller (Obžalovaný Kudrna), Jaroslav Blažek (Předseda senátu), Pavel Bártl (Soudce z lidu Kábrt), Milan Jedlička (Soudce z lidu Duchoň), Miroslav Macháček (Okresní prokurátor)
Země:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Příběh viny, odpovědnosti a odvahy postavit se za své.

Příběh pojednává o profesně zdatném a morálně bezúhonném člověku, který se z pohledu tehdejších zákonů jeví jako podvodník.
Ředitel Kudrna dostane úkol uvést do provozu novou elektrárnu v co nejkratší době. Má možnost vyplácet podřízeným mimořádné prémie, avšak jeho nejbližší podřízení využijí situace k nezákonnému obohacování. Za Kudrnu se nepostaví ani jeho nadřízení z ministerstva, kteří celou situaci nepřímo způsobili. Proces se zjevně nevinným ředitelem odhalí skutečnosti, o kterých se dosud veřejně nemluvilo: provázanost vládnoucí strany s justicí, zneužívání zákonů a jiné stranické praktiky.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski