Sledovat film Zde jsou lvi online

Přehrajte si film Zde jsou lvi HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Zde jsou lvi na ČT art!
  Sledovat Zde jsou lvi online
Žánr:
drama
Režie:
Václav Krška
Hrají a postavy:
Karel Höger (Alexandr Štěrba), Dana Medřická (Vilma Hádlová), Jarmila Smejkalová (Jana Štěrbová), Alena Kreuzmannová (Eliška), Bedřich Vrbský (Hron), Svatopluk Matyáš (inženýr Radim Vochoc)
Země:
Československo
Rok výroby:
1958
Popis:
Nadčasové psychologické drama Václava Kršky, které je otevřenou kritikou společnosti.

Hlavním hrdinou příběhu je závodní inženýr Štěrba, který havaruje na motorce a je v ohrožení života. Jeho spolupracovníci z Dolu Žofie čekají s napětím na zprávu z nemocnice. Děj se vrací k událostem, které neštěstí předcházely. Dozvídáme se tak, že Štěrba odmítl návrh mladšího kolegy Vochoče využít zdroje ze stařin. Štěrba se chová arogantně a nedokáže své názory vhodně obhájit. Zřejmě za to může i jeho záliba v alkoholu. Vochoč se i přes zákaz rozhodne plán zrealizovat a vydává se spolu s horníky do dolu, kde se stane přesně to, čeho se Štěrba obával…
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski