Sledovat film
Dita Saxová
online

Film Dita Saxová
  Trailer  k filmu Dita Saxová
Přehrajte si film Dita Saxová HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 499 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Dita Saxová

Je jaro roku 1947. Židovská náboženská obec v Praze zřídila penzionát pro židovské dívky, které se vrátily z koncentračních táborů. Krásná 18tiletá Dita prožila léta v hrůze a na pokraji každodenní smrti a nyní se vrací do života. Očekává od něj teplo a lásku. Život jí ale vítá se svou tvrdostí, proti které je třeba bojovat. Dita to ale neumí. Když nenachází na tomto světě lásku, život pro ní ztrácí smysl. . .

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Krystyna Mikolajewská (Dita Saxova), Bohuš Záhorský (profesor Munk), Karel Höger (Gottlob), Martin Růžek (doktor Fritz), Noemi Sixtová (Tonička), Jaroslava Obermaierová (číšnice Líza)
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 7.3.2024 22:00

Recenze filmu Dita Saxová:

:-)
Naposledy upraveno 13.12.08 10:26:38 uživatelem skankova
70% skankova
Herecky skvelé. Hudba nádherná. Výborná prehliadka retro kostýmov. Určite si to pozriem ešte raz, ako všetky filmy, ktoré chcem hlbšie poznať.
Romanova2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina