Sledovat film Dita Saxová online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dita Saxová
  Trailer k filmu Dita Saxová   Sledovat 1312 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Krystyna Mikolajewská (Dita Saxova), Bohuš Záhorský (profesor Munk), Karel Höger (Gottlob), Martin Růžek (doktor Fritz), Noemi Sixtová (Tonička), Jaroslava Obermaierová (číšnice Líza)
Země:
Československo
Rok výroby:
1968
Popis:
Je jaro roku 1947. Židovská náboženská obec v Praze zřídila penzionát pro židovské dívky, které se vrátily z koncentračních táborů. Krásná 18tiletá Dita prožila léta v hrůze a na pokraji každodenní smrti a nyní se vrací do života. Očekává od něj teplo a lásku. Život jí ale vítá se svou tvrdostí, proti které je třeba bojovat. Dita to ale neumí. Když nenachází na tomto světě lásku, život pro ní ztrácí smysl. . .
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski