Sledovat film
O tele a duši
online

Film O tele a duši
  Trailer  k filmu O tele a duši
Přehrajte si film O tele a duši HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 501 filmů a 157 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: O tele a duši

Dva lidé, jeden sen.
Nekonvenční love story dvou odlišně zmrzačených lidí: stárnoucího finančního ředitele jatek, jemuž tělesný handicap brání v navázání bližšího vztahu a mladé uzavřené kvalitářky masa s dokonalou pamětí, ale nepřekonatelnou fobií z tělesného kontaktu i potenciálního citového vzplanutí. Oba hrdinové, postupně ohromováni zjištěním, že sdílejí totožné sny (v nichž jsou laní a jelenem uprostřed zasněženého lesa), se je následně pokoušejí společně naplnit. Lehce excentrická, taktilní i odtažitá romance s prvky všednodenního dramatu a černé komedie sugestivně tematizuje dualitu bdělosti a snění, zvířeckosti a humanity, duše a těla.

Originální název:

On Body and Soul

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Ildikó Enyedi
Hrají a postavy: Géza Morcsányi (Endre), Alexandra Borbély (Maria), Zoltán Schneider (Jeno), Ervin Nagy (Sanyi), Tamás Jordán (Mária's doctor), Zsuzsa Járó (Zsuzsa)
Scénář: Ildikó Enyedi
Země: Maďarsko
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 8.1.2024 22:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina