Sledovat film O tele a duši online

Přehrajte si film O tele a duši online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Romantický O tele a duši na !
  Trailer k filmu O tele a duši   Sledovat O tele a duši online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Ildikó Enyedi
Hrají a postavy:
Géza Morcsányi (Endre), Alexandra Borbély (Maria), Zoltán Schneider (Jeno), Ervin Nagy (Sanyi), Tamás Jordán (Mária's doctor), Zsuzsa Járó (Zsuzsa)
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Dva lidé, jeden sen.

Nekonvenční love story dvou odlišně zmrzačených lidí: stárnoucího finančního ředitele jatek, jemuž tělesný handicap brání v navázání bližšího vztahu a mladé uzavřené kvalitářky masa s dokonalou pamětí, ale nepřekonatelnou fobií z tělesného kontaktu i potenciálního citového vzplanutí. Oba hrdinové, postupně ohromováni zjištěním, že sdílejí totožné sny (v nichž jsou laní a jelenem uprostřed zasněženého lesa), se je následně pokoušejí společně naplnit. Lehce excentrická, taktilní i odtažitá romance s prvky všednodenního dramatu a černé komedie sugestivně tematizuje dualitu bdělosti a snění, zvířeckosti a humanity, duše a těla.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski