Sledovat film Noc v muzeu: Tajemství hrobky online

Přehrajte si film Noc v muzeu: Tajemství hrobky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný Noc v muzeu: Tajemství hrobky na Prima!
  Trailer k filmu Noc v muzeu: Tajemství hrobky   Sledovat Noc v muzeu: Tajemství hrobky online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Shawn Levy
Hrají a postavy:
Robin Williams (Teddy Roosevelt), Ben Stiller (Larry Daley), Dan Stevens (Sir Lancelot), Rebel Wilson (Tilly), Ben Kingsley (Merenkahre), Owen Wilson (Jedediah)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Ještě jedna noční směna a Země bude zachráněna.

Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry, který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah, prezident Theodor Roosevelt, nejmocnější vládce hunské říše Attila, římský centurion Octavius, parta neandertálců, kovboj Jedediah a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem, ale i zdejší noční hlídačka Tilly. V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.