Sledovat film
Policejní inspektorka
online

Film Policejní inspektorka
Přehrajte si film Policejní inspektorka HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 313 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Před zákonem jsou si všichni rovni... někteří jsou si rovnější. Miou-Miou jako policistka, která musí volit mezi ctí a kariérou.
Inspektorka Levasseurová se potýká ve svém povolání nejen s narušiteli zákona, ale i s mužskou přezíravostí z řad svých kolegů. Navenek křehkou, ale uvnitř nesmírně pevnou mladou ženu , nedokáže nic odradit od stíhání zločinců natáčejících dětskou pornografii. Je rozhodnuta prosadit spravedlnost i za cenu toho, že se bude muset svého povolání vzdát.

Originální název:

La femme flic

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Yves Boisset
Hrají a postavy: Miou-Miouová (Inspecteur Corinne Levasseur), Jean-Marc Thibault (Commissaire Porel), Leny Escudéro (Diego Cortez), Jean-Pierre Kalfon (Backmann le directeur de la MJC), François Simon (Docteur Godiveau), Alex Lacast (Inspecteur Simbert)
Země: Francie
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 6.10.2023 21:55
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina